Aktualności

KPP Nowa Sól

Zatrzymanie mężczyzny i zarzuty. Za przestępstwa narkotykowe grozi mu do 10 lat więzienia

Data publikacji 09.07.2019

Dzięki skutecznej pracy kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim i nowosolskich policjantów z wydziału kryminalnego, ponad 140 gramów marihuany nie trafi na czarny rynek. Funkcjonariusze zabezpieczyli również kilkadziesiąt tabletek ecstasy oraz pieniądze. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim i nowosolscy policjanci z wydziału kryminalnego, dzięki doskonałej współpracy zatrzymali 33-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych. To skutek zaplanowanych czynności operacyjnych.

Mieszkaniec powiatu nowosolskiego, przechowywał narkotyki w miejscu zamieszkania. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 140 gramów marihuany, 21 tabletek ecstasy, woreczki oraz wagę elektroniczną i pieniądze. Do działań zostało zaangażowanych wiele osób, dzięki ustaleniom i pracy operacyjnej udało się zapobiec wprowadzenia znacznej ilości zabronionych środków do obrotu.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił po policyjnego aresztu. Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 33-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec mężczyzny został zastosowany tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

sierż. szt. Renata Dąbrowicz-Kozłowska

KPP Nowa Sól

  • zabezpieczone tabletki
  • zabezpieczone narkotyki
  • zabezpieczona waga i narkotyki
Ładowanie odtwarzacza...