Policja Lubuska

Najczęściej czytane

 1. Lubuskie Obchody Święta Policji

  Jest czas, kiedy w pocie czoła stawia się wyzwania codziennym obowiązkom służąc wiernie ojczyźnie i jej obywatelom. Jest też czas, kiedy wdzięczność i uznanie społeczeństwa jest wyrażana w sposób szczególny. To Święto Policji, gdzie każdy policjant może być dumny z realizowanych przez siebie zadań. W piątek /19 sierpnia/ odbyły się lubuskie Obchody Święta Policji połączone z nadaniem sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

 2. Zabezpieczaliśmy Derby Ziemi Lubuskiej

  Blisko 350 policjantów zaangażowanych było w zabezpieczenie lubuskich derbów na żużlu. Policjanci z Gorzowa wspomagani byli przez kolegów z całego województwa. W tym sportowym wydarzeniu udział wzięło blisko 14 tysięcy kibiców Stali i blisko 850 przyjezdnych z Zielonej Góry.

 3. Lubuska Policja na Święcie Wojska Polskiego

  Obchody Święta Wojska Polskiego to szczególne wydarzenie dla wszystkich żołnierzy. W dniu tym, wojsko wraz z społeczeństwem czci chwałę oręża polskiego, której uosobieniem i wyrazem jest żołnierz polski. W niedzielnych uroczystościach wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wlkp., insp. Jarosław Janiak, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp., mł. insp. Krzysztof Sztejka oraz poczty sztandarowe lubuskiej i gorzowskiej Policji.

 4. Pamięć o nich nigdy nie minie

  W tym uroczystym dniu dla Lubuskiej Policji, kiedy obchodzimy swoje święto, potrafimy pochylić się w refleksji i zadumie nad poległymi policjantami. Dlatego pielęgnując pamięć o naszych bohaterach oddajemy im cześć zapalając znicze i składając wiązanki kwiatów. Niech pamięć o nich trwa wiecznie.

 5. Zapraszamy na Wojewódzkie Obchody Święta Policji

  19 sierpnia 2016 roku w Międzyrzeczu będą miały miejsce Wojewódzkie Obchody Święta Policji. To czas kiedy lubuscy policjanci uroczyście zostaną wyróżnieni i awansowani na wyższe stopnie policyjne. Tego dnia swój sztandar otrzyma również Komenda Powiatowa Policji w Międzyrzeczu. Do wzięcia udziału w zbliżających się uroczystościach serdecznie zapraszamy policjantów z rodzinami, przyjaciół i sympatyków naszej formacji, a także mieszkańców całego regionu.

 6. ŻYCZENIA KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI

  Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. insp. Jarosława Janiaka z okazji Święta Policji

Dzielnicowi
Zamówienia publiczne
Platforma zakupowa
Aplikacja mobilna e-Granica
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych
Polsko-Niemieckie Centrum Współpracy
Program Higieny Psychicznej Funkcjonariuszy
Stop agresji drogowej

Ruch drogowy

 1. „JEDNOŚLAD” na gorzowskich drogach

  Rowerzyści i motocykliści to również niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. W trosce o ich bezpieczeństwo gorzowscy policjanci ruchu drogowego przeprowadzają działania „Jednoślad”. Mundurowi przyjrzą się zachowaniom na drodze rowerzystów i motocyklistów, sprawdzą także wymagane wyposażenie roweru oraz stan techniczny motocykla.

 2. Lubuska drogówka w trosce o bezpieczny weekend

  Trwa długi weekend, a w związku z tym wzmożony ruch na drogach. Lubuscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem zmotoryzowanych podróżnych, tak aby każdy szczęśliwie dotarł do celu, a następnie bezpiecznie powrócił do domu. Jesteśmy do dyspozycji kierowców – gotowi służyć wszelką pomocą i radą.

 3. Rozpoczynamy działania „Sierpniowy weekend”

  W najbliższy weekend, który z uwagi na przypadające w poniedziałek święto będzie dłuższy, ruch na lubuskich drogach będzie z pewnością wzmożony. Nad bezpieczeństwem kierowców czuwać będą policjanci, którzy widoczni będą na wielu arteriach komunikacyjnych regionu. Apelujemy o rozwagę, aby każdy mógł bezpiecznie dotrzeć do celu, a później cały i zdrowy powrócił do swego domu.

 4. Gorzowska Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na drodze W-130 w podgorzowskiej Baczynie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych, na miejscu śmierć poniosły dwie osoby, a pozostałych ośmiu uczestników tego zdarzenia przetransportowano do szpitala.

 5. Niebezpieczna jazda na S-3 przerwana – 244 km/h na motocyklu

  Policjanci drogówki, patrolujący lubuski odcinek drogi ekspresowej S-3 przerwali niebezpieczną jazdę motocyklisty, który jechał aż 244 km/h. Poza tym, motocykl miał zasłoniętą tablicę rejestracyjną, a motocyklista nie posiadał przy sobie prawa jazdy. Za swoje niebezpieczne zachowanie i popełnione wykroczenia odpowie przed Sądem.

Polecane strony

1% dla FPWISPPP
Lubuska Niebieska Tarcza
Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
Zgłoś rasizm na Policję
Dopalacze to też narkotyk!
Profilaktyka a Ty
Stop seksturystyce
Niebieska Linia
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla turystów
Antynarkotyczny MEM
Policjant czy wnuczek? – Seniorze, nie daj się oszukać!
Bezpieczne wakacje z Lupo
Wioska Policyjna 2016 na 22 Przystanku Woodstock
BEZPIECZNE WAKACJE - KONKURSY