Policja Lubuska

Krajowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa

Najczęściej czytane

 1. Policjanci wynieśli mężczyznę z płonącej kamienicy

  Pożar w sześciorodzinnej kamienicy mógł zakończyć się dramatycznie. Na szczęście dzięki zdecydowanej i szybkiej reakcji gubińskich policjantów nie doszło do tragedii. Po otrzymaniu informacji mundurowi sierż. szt. Grzegorz Łukowiak oraz sierż. szt. Tomasz Bończyk natychmiast zjawili się we wskazanym miejscu i wynieśli nieprzytomnego mężczyznę ratując mu życie.

 2. Policyjne małżeństwo po służbie zatrzymało napastników

  Dwoje gorzowskich policjantów – prywatnie małżeństwo – pomogło uciekającemu przed grupą napastników mężczyźnie, a po pościgu pieszym zatrzymało jednego ze sprawców zdarzenia. Później, przy wsparciu policyjnego patrolu zatrzymano pozostałe osoby i odzyskano skradziony wcześniej plecak i komórkę. Ich postawa została doceniona przez przełożonych.

 3. Policyjne podsumowanie Winobrania

  W niedzielę /11.09./ zakończyło się kolejne WINOBRANIE. Nad bezpieczeństwem czuwali zielonogórscy policjanci wspierani mundurowymi z pozostałych powiatów i słuchaczami Szkoły Policji w Słupsku. Policjanci najczęściej interweniowali w przypadku zakłócenie ładu i porządku publicznego, spożywania alkoholu poza miejscami do tego wyznaczonymi, czy zakłócenia ciszy nocnej.

 4. 6 kg narkotyków nie trafi na rynek. Akt oskarżenia

  Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko trzem osobom. Są one oskarżone o przestępstwa narkotykowe. Wielomiesięczna, żmudna i wspólna praca policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową oraz prokuratorów Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze zaowocowała udaremnieniem wprowadzenia do obrotu co najmniej 6 kg narkotyków.

 5. Wprowadzenie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa - briefing prasowy w KWP w Gorzowie Wlkp.

  Briefing prasowy zorganizowany w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. był okazją do omówienia zasad funkcjonowania oraz promocji Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Przedstawiciele lubuskich mediów mogli dowiedzieć się, jak działa nowe narzędzie. Teraz każdy mieszkaniec województwa lubuskiego może podzielić się informacjami z Policją przez internet.

 6. W Lubuskiem ruszyła Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa została uruchomiona w województwie lubuskim. Każdy mieszkaniec może podzielić się z Policją informacjami o zagrożeniach, które zauważył. Zgłoszenia trafią do policjantów, którzy regularnie będą sprawdzać wskazane miejsca.

Dzielnicowi
Zamówienia publiczne
Platforma zakupowa
Aplikacja mobilna e-Granica
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych
Polsko-Niemieckie Centrum Współpracy
Program Higieny Psychicznej Funkcjonariuszy
Stop agresji drogowej

Ruch drogowy

Polecane strony

1% dla FPWISPPP
Lubuska Niebieska Tarcza
Szwajcarsko-Polski Program Współpracy
Zgłoś rasizm na Policję
Dopalacze to też narkotyk!
Profilaktyka a Ty
Stop seksturystyce
Niebieska Linia
Policjant, który mi pomógł
Telefon bezpieczeństwa dla turystów
Antynarkotyczny MEM
Policjant czy wnuczek? – Seniorze, nie daj się oszukać!
Wioska Policyjna 2016 na 22 Przystanku Woodstock
Podziękowania i życzenia z okazji Święta Policji 2016
Widzisz. Nie zgadzaj się! REAGUJ!